zondag, april 26, 2026
More
    Home'Aankoopmakelaar' opgenomen in Dikke Van Dale

    ‘Aankoopmakelaar’ opgenomen in Dikke Van Dale

    - Advertisement -

    Dinsdag verscheen de 15e editie van de nieuwe Dikke Van Dale. Met ruim 18.000 nieuwe woorden is hij dikker dan ooit. Een van de nieuwe woorden is ‘aankoopmakelaar’. 

     


    Dinsdag verscheen de 15e editie van de nieuwe Dikke Van Dale. Met ruim 18.000 nieuwe woorden is hij dikker dan ooit. Een van de nieuwe woorden is ‘aankoopmakelaar’. 

     

    Het is alweer 10 jaar geleden dat er een nieuwe editie verscheen van het ‘Van Dale Groot woordenboek van de Nederlandse taal’. Dit prachtig vormgegeven vlaggenschip biedt toegang tot de rijkdom van de Nederlandse taal, zowel op papier als online. De drie boekdelen zijn dikker dan ooit, uitgevoerd in kleur en bevatten illustraties.

    Verankerd 

    Het woord ‘aankoopmakelaar’ werd maandagavond door het NOS Journaal prominent genoemd als één van de 18.000 nieuwe woorden. Marketingmanager Roeland Kimman van de NVM zegt in een eerste reactie: ”Het is top dat het woord aankoopmakelaar in de Dikke van Dale is opgenomen. We hebben met zijn allen campagne gevoerd en de aankoopmakelaar gepositioneerd. Mooi dat de aankoopmakelaar zo is verankerd in de samenleving, zodat deze is opgenomen in de Dikke van Dale. Dit geeft een mooie basis om de aankoopdiensten uit te breiden.“

     

    Lees ook:

     

     

    - Advertisement -