Op de tweedaagse makelaarstraining Marketing Bootcamp staan marketingstrategie en nieuwe businessmodellen centraal. In een afsluitende pitch kunnen makelaars (vrijwillig) laten zien wat zij geleerd hebben op de Bootcamp. Hiervoor wordt een video opgenomen waarop ieder zijn eigen kantoor presenteert. Hierbij kwamen makelaars André Driessen en Frank Schoones als winnaar uit de bus.
Jury
De jury bestond uit juryvoorzitter Lex Groenewegen van KijkMijnHuis, Rolf Vogel eigenaar van FotoXperience.nl, Wim van der Mark, veelgevraagd spreker en commercieel trainer bij Vastgoed Business School en Gijze Stroboer, oprichter Vastgoed Business School en samen met Vastgoed Magazine organisator van de Marketing Bootcamp.
Volgende editie Marketing Bootcamp
Er volgen in 2014 nog drie edities van de Marketing Bootcamp voor Makelaars waarbij 20 PE-studiepunten voor de NVM Vakgroep Wonen te verdienen zijn. De volgende Marketing Bootcamp wordt op 11 en 12 september gehouden. Klik hier voor meer informatie en klik hier om direct aan te melden.







