Hypodomus is naar eigen zeggen met deze actie gestart om meer beweging te krijgen in de woningmarkt.
Woningverkoop binnen 10 maanden reëel
“Er is nog weinig vertrouwen in de woningmarkt”, zegt Kees van de Kerk, marketingdirecteur bij Hypodomus. “Hierdoor durven mensen het niet aan om hun huis in de verkoop te zetten. Dat is eigenlijk zonde, want de omstandigheden zijn heel gunstig. Wij willen met deze actie laten zien dat het best mogelijk is je huis binnen tien maanden te verkopen. Uit de huidige woningmarktcijfers blijkt tevens dat tien maanden heel reëel is in deze tijd.”
Actie trekt klanten
Chantal Blokker, NVM-makelaar bij Hypodomus in Rotterdam: “We zijn erg verrast door het aantal mensen dat op deze actie is afgekomen. Wanneer er eenmaal een afspraak is gemaakt, zien mensen vaak wel in dat hun angst niet nodig is en dat ze hun huis gewoon kunnen verkopen.”
Scherpe woningprijs
Blokker onderstreept het belang van een marktconforme prijs: “Misschien maak je dan minder winst op je huis dan gehoopt, maar aan de andere kant is het huis dat je daarna wilt kopen ook vaak scherp geprijsd en de rente is ook laag. Dit betekent dat je alsnog vaak veel voordeliger uit bent.”
Bron: www.ipadinfo.nl







